Par Mums - Tiktik.lv

Par Mums

Laipni lūdzam Tiktik.lv – jūsu uzticības vērts partneris skaistumkopšanas, tetovēšanas, medicīnas un daudzās citās nozarēs. Dzimis no vēlmes sniegt mazajiem un vidējiem uzņēmumiem piekļuvi augstas kvalitātes vienreizlietojamām precēm par godīgu cenu, mēs esam auguši, lai kļūtu par vienu no vadošajiem interneta veikaliem savā jomā Latvijā.

Mūsu Misija

Mūsu misija ir vienkārša – nodrošināt mūsu klientiem ne tikai produktus, bet arī vērtību, uzticību un izcilu klientu apkalpošanu. Mēs ticam, ka katrs pirkums ir svarīgs, un katrs klienta apmierinātības smaids ir mūsu veiksmes stāsts.

Mūsu Vērtības

Uzņēmuma pamatā ir integritāte, inovācija un izcilība. Mēs lepojamies ar to, ka esam uzticami, godīgi un vienmēr meklējam jaunus veidus, kā uzlabot mūsu klientu pieredzi. Mūsu komanda ir mūsu lielākais aktīvs – profesionāļi, kas ir gatavi sniegt padomu, palīdzēt un atbalstīt jūs katrā solī.

Kāpēc Izvēlēties Mūs

Mūsu pieeja ir balstīta uz klientu vajadzību izpratni un spēju piedāvāt risinājumus, kas atbilst mūsdienu strauji mainīgajai videi. No rūpīgi atlasītiem piegādātājiem līdz ātrai un uzticamai piegādei – mēs darām visu, lai jūsu iepirkšanās pieredze būtu nevainojama.

Mēs esam te, lai jums palīdzētu. Ja vēlaties uzzināt vairāk vai vajag palīdzību, nevilcinieties sazināties ar mūsu klientu apkalpošanas komandu. Paldies, ka izvēlējāties Tiktik.lv!